Найкращий котик
Жили собі дід та баба. Мали вони гарний чепурний будиночок, що потопав у квітах,— не було квітів тільки на стежці до дверей. Та не знали старі щастя, бо не було в них дітей. — Аби ми хоч котика мали! — зітхнула якось бабуся.— Може, нам було б не так самотньо. — Котика? — перепитав дідусь.…