Про хлопчика, який не хотів їсти
Був собі хлопчик Сергійко. Мав тата і маму, старшого брата Івася і стареньку бабусю. Тато ходив на роботу, брат учився в школі, а мама і бабуся залишалися вдома з Сергійком. Весь день вони тільки й знали, що ходили слідом за Сергійком. — Сергійку, йди борщ їсти! — Не хо-очу, він ки-ислий! — Сергійку, на молока…