Їхав один пан і здибався з іншим паном.

– Я тобі скажу братику, – один до другого каже, – у полі дуб стояв, а серна коза бігла і до того дуба забилася. А другий каже:

– А я їхав з лісу, а за мною дванадцять вовків гнало. І я, – каже, – вирвав з саней патика, одного забив і другого забив, і третього забив, всіх шістьох забив.

А той другий слухав та й каже:

– А чи може то бути правда? А той каже:

– А може то бути правда, що той дуб стояв і коза забилася?

Записано Осипом Роздольським у с.Берлин (сучасної Львівської обл.), від Кіндрата Сторожука, в 1894 році.

Стиль запису збережено.

Попередня казка
Брати-близнюки Іван і Олекса
Наступна казка
Василіяни і король